Ride

Ride

6.51 Autors RIDE SIA
(0 Atsauksmes) jūnijā 06, 2023
Ride

Jaunākā versija

Versija
6.51
Atjaunot
jūnijā 06, 2023
Izstrādātās
RIDE SIA
Kategorijas
Transports
Platformas
iOS
Faila izmērs
109.6MB
Lejupielādes
0
Lejupielādēt! (109.6MB)

Vairāk par Ridelication

RIDE nodrošina mikromobilitātes un e-mobilitātes risinājumus. Šobrīd RIDE nodrošina e-Bike koplietošanu Rīgas pilsētā.

1. Atveriet lietotni RIDE

Lejupielādējiet lietotni RIDE no sava tālruņa App Store vai Google Play veikala. Kad tas ir lejupielādēts, izlasi ievadu ar īsu ceļvedi un reģistrējies, lai varētu braukt!

2. Atrodiet kartē RIDE e-Bike

Atrodiet tuvāko e-velosipēdu kartē, kas parādīta mūsu lietotnē. Pārliecinieties, vai akumulators ir pietiekami uzlādēts plānotajam braucienam. Dodieties pēc e-Bike. Jūs varat rezervēt braucienu uz 3 minūtēm.

3. Skenējiet vai ievadiet kodu

Lai sāktu lietot RIDE e-Bike, stāviet blakus e-Bike un skenējiet QR kodu vai ievadiet kodu manuāli. E-Bike pamodīsies un galvenais displejs ieslēgsies.

4. Sāc braukt

Nolokiet sānu atbalstu. Nospiediet pogu “P” uz kreisās puses kombinētā slēdža, lai atbrīvotu stāvvietas režīmu un pārietu uz “Gatavības” režīmu. Izvēlieties riteņbraukšanas režīmu “1” (15 km/h) – “2” (20 km/h) – “3” (25 km/h). Lai sāktu kustību, pagrieziet labās puses stūri. Ja nepieciešams, izmantojiet pedāļus. Varat izmantot arī kruīza režīmu, nospiežot “C” uz labās puses kombinētā slēdža, lai saglabātu stabilu ātrumu.

5. Kur braukt

Brauciet ar e-Bike pa veloceliņiem kā parastu velosipēdu un ceļa daļu, ja veloceliņi nav pieejami. Ja ceļa daļā ir intensīva satiksme, varat izmantot gājēju ietves. Pēc iespējas vairāk izmantojiet veloceliņus. Vienmēr cieniet gājējus un citus satiksmes dalībniekus.

6. Palēnināšanās

Lai pārtrauktu izmantot aizmugurējo bremzi, nospiediet kreiso sviru un/vai izmantojiet priekšējo bremzi, nospiežot labās puses sviru.

7. Atrodi, kur novietot automašīnu

Atrodiet zaļo zonu lietotņu kartē. Novietojiet e-velosipēdu uz ietves, pie velosipēdu novietnes vai jebkurā līdzenā vietā, kur e-velosipēds netraucēs gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem.

8. Pabeidziet braucienu

Pēc tam, kad e-Bike ir novietots pareizajā vietā. Pabeidziet braucienu lietotnē un iesniedziet attēlu. Pēc brauciena beigām e-Bike displeja gaisma nodzisīs un sekos pīkstiens. Kā jūs varat būt pārliecināts, ka brauciens ir pabeigts pareizi.

Nosūtiet e-pastu uz: support@ridemobility.eu vai apmeklējiet mūsu vietni: https://ridemobility.eu

Novērtēt aplikāciju

Pievienot komentāru & Atsauksmi

Lietotāju Atsauksmes

Balstoties uz 0 reviews
5 Zvaigznes
0
4 Zvaigznes
0
3 Zvaigznes
0
2 Zvaigznes
0
1 Zvaigznes
0
Pievienot komentāru & Atsauksmi
Mēs nekad nenodosim Jūsu ePastu citiem!