Saldus Promo piejams

2 min lasīts Saldus Pilsētas un novada iedzīvotājiem pieejama jauna mājaslapa un aplikācija, kur uzzināt Saldus Pasākums, Akcijas un piedāvājumus. jūlijā 03, 2023 06:15 Saldus Promo piejams

Saldus pilsētā dzīvo aptuveni 9 000 iedzīvotāju. Saldus novadā aptuveni 22 000. Dažādu nozaru pārstāvji, kas piedāvā preci un vai pakalpojumus vai abus kopā ir simtiem. Akcijas, Atlaides, Konkursi, Piedāvājumi ir aktuāla informācija, kas interesē ikkatru Saldus Pilsētas un vai Saldus novada iedzīvotāju. Lai visam sekotu līdzi:

  1. ir jāzina ikkatru nozares dalībnieku;
  2. jāzina, kur iegūt informāciju no viņa.

Zināt visus ir nereāli, iegūt informāciju grūti, sarežģīti un laikietilpīgi. Pieejamās informācijas daudzpusība, jeb kvalitāte, dažādu apstākļu dēļ ir minimāla. Līdz ar to, cilvēku aktivitātes un iepirkšanās paradumus nosaka ieradumi un pieradumi.

SaldusPromo mērķis ir atvieglot informācijas nodošanu Saldus Pilsētas un Novada iedzīvotājiem, kad vienā vietā ir pieejama visa informācija. Lietotāju ērtībām, informācija ir pieejama web/portālā un Android iekārtām. Notiek darbs pie IOS versijas palaišanas. Aplikācija pieejama TE.

Lietotāju komentāri (0)

Pievienot komentāru
Mēs nekad nenodosim Jūsu ePastu citiem!